Türkiye - Süper Lig
Alanyaspor
17:00 0 : 3 MS
MS
Sivasspor
Fatih Karagümrük
20:00 0 : 0 5'
5'
Beşiktaş
Kulüp Hazırlık Maçları
NK Kustosija
13:00 0 : 3 MS
MS
NK Jarun Zagreb
NK Celje
14:00 0 : 2 MS
MS
FC DAC 1904 Dunajska Streda
SK Rotor
14:00
FC Tekstilshchik Ivanovo
Rabotnicki
15:00
Pelister Bitola
FK Tuzla City
15:00
FC Metalist Kharkiv
Karlsruher
15:00
FC Wurzburger Kickers
FK Shkendija
15:00
PFC CSKA Sofia
Stromsgodset
15:15
Fredrikstad
FC Orenburg
15:30
PFC Slavya Sofya
Sturm Graz
16:30
FC Rukh Lviv
FK Sloboda Tuzla
17:00 2 : 2 MS
MS
FK KRUPA
CSKA Moskova
17:00
FC Alania Vladikavkaz
FK Shkupi
17:00
FC Oleksandriya
FC Dinamo Kiev
17:00
Austria Lustenau
FK RADNIK HADZICI
17:30
FK Famos Hrasnica
FC Shakhtar Donetsk
17:30
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
Silkeborg IF
19:00
Aarhus Fremad
Azam FC
19:00 0 : 1 48'
48'
Al Hilal (SDN)
FCM Traiskirchen
20:00 0 : 0 6'
6'
TWL Elektra
ASK Voitsberg
20:00 0 : 1 6'
6'
Allerheiligen
USV Weindorf St. Anna am Aigen
20:00 0 : 0 4'
4'
KSV 1919
First Vienna
20:00 0 : 0 3'
3'
SV Leobendorf
SCU Kilb
20:00
SKU Amstetten
TSV Steinbach II
20:00
FC Rot-Weiss Koblenz
FV Illertissen
20:00
VfR 1921 Aalen
Greuther Furth II
21:00
SC Eltersdorf
KSV Hessen Kassel
21:00
FSV Dornberg
FC Marchfeld Donauauen
21:00
ASV Schrems
Vanloese IF
21:00
Greve Fodbold
TSV Bordesholm
21:30
Eckernförder
Unterhaching
22:00
Buchbach
Portekiz - Premier Lig
FC Pacos Ferreira
22:00
Gil Vicente Barcelos
İskoçya - Premier Lig
Ross County
22:45
Hibernian FC
İngiltere - Federasyon Kupası
Birmingham City
22:45
Blackburn Rovers
İtalya - Coppa Italia
Inter Milano
23:00
Atalanta BC
İngiltere - İngiltere Lig Kupası
Newcastle United FC
23:00
Southampton
Afrika Uluslar Şampiyonası
Cezayir
19:00 4 : 0 47'
47'
Nijer
Senegal
22:00
Madagaskar
İngiltere - Championship
Luton Town
22:45
Cardiff City
İngiltere - Lig 2
Crewe Alexandra
22:45
Stockport County FC
Salford City
22:45
Walsall
Carlisle United
22:45
Barrow
İngiltere - Ulusal Lig
Aldershot Town FC
22:45
Boreham Wood FC
Yeovil Town
22:45
Wealdstone
Eastleigh
22:45
Barnet FC
Solihull Moors
22:45
Notts County
Woking
22:45
Torquay United
Almanya - DFB Pokal
Paderborn
20:00 1 : 0 6'
6'
Stuttgart
Union Berlin
22:45
Wolfsburg
Fransa - Ligue 2
Bordeaux
22:45
Le Havre
Metz
22:45
Rodez Aveyron
Annecy FC
22:45
Caen
Stade Lavallois
22:45
Dijon FCO
Sochaux
22:45
Valenciennes
Paris FC
22:45
Pau FC
Grenoble
22:45
US Quevilly-Rouen Metropole
Chamois Niort
22:45
Amiens
Sporting Bastia
22:45
AS Saint-Etienne
Guingamp
22:45
Nimes Olympique
İtalya - Serie C, Grup B
Aquila Montevarchi
16:30 1 : 2 MS
MS
US Ancona 1905
Imolese Calcio
16:30 1 : 2 MS
MS
Virtus Entella
AS Gubbio
20:30
Carrarese Calcio
Alessandria
20:30
Rimini FC 1912
USD Recanatese 1923
23:00
Cesena
Olbia Calcio
23:00
Fermana FC
Reggiana
23:00
US Fiorenzuola
Siena 1904
23:00
US Citta di Pontedera
Lucchese Libertas 1905
23:00
ASD San Donato Tavarnelle
Vis Pesaro 1898
23:00
ASD Torres Sassari
Hollanda - Eredivisie,Kadınlar
PSV Eindhoven
21:00
FC Twente
VV Alkmaar
22:00
SC Heerenveen Kadınlar
Belçika - Beker U21 Pro League
Standard Liege
21:30
RFC Seraing
Portekiz - Liga Portugal 2
Academico de Viseu FC
21:00
SL Benfica B
Portekiz - U23 Şampiyonası
Portimonense
14:00 1 : 0 MS
MS
Sporting CP
CS Maritimo
16:00 1 : 1 MS
MS
Gil Vicente FC
Sporting Braga
18:00 2 : 0 MS
MS
FC Vizela U23
Leixoes SC
18:00 1 : 0 MS
MS
Rio Ave
CD Mafra U23
18:00
SC Farense U23
İskoçya - İskoç Kupası
Cove Rangers FC
22:45
Ayr United FC
Inverness Caledonian Thistle FC
22:45
Queens Park FC
İskoçya - Reserve League
Hibernian FC
16:00
ER
Motherwell FC
Ayr United FC Reserves
17:00
ER
Queens Park Reserve
ABD - Mls Preseason
Cancun FC
20:00
Chicago Fire
Almanya - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
Lokomotiv Leipzig
21:00
Chemnitzer
Arjantin - Liga Profesional, Reserves
Atletico Tucuman Reserve
04:00 0 : 1 MS
MS
Boca Jrs
Arjantin - Profesyonel Lig
CA Banfield
02:00 0 : 0 MS
MS
Union de Santa Fe
Velez Sarsfield
02:00 3 : 1 MS
MS
Gimnasia Y Esgrima La Plata
Azerbaycan - Premier Lig
Karabağ FK
15:00 3 : 1 MS
MS
Keshla FK
Sabail FK
17:30 1 : 0 MS
MS
FK KAPAZ
BAE - Başkanlar Kupası
Emirates Club
16:10
Shabab Al Ahli Dubai Club
Al Dhafra SCC
16:25
FC Baniyas
Al-Hamriyah
19:30
Ajman Club
Sharjah FC
19:30
Al-Nasr Dubai CSC
Bahreyn - 2. Division
AL Tadamun Buri
18:20
ER
Bouri
Al Ittihad
18:20
ER
Qalali Club
Busaiteen
18:20
ER
Aali
Brezilya - Capixaba, Serie A
Nova Venecia ES
22:00
Serra FC ES
Brezilya - Carioca
CR Vasco da Gama RJ
02:00 1 : 2 MS
MS
Volta Redonda FC RJ
Brezilya - Gaucho
EC Novo Hamburgo
02:00 0 : 0 MS
MS
EC Juventude RS
Brezilya - Paraibano
Botafogo FC PB
01:00 2 : 0 MS
MS
Auto Esporte Clube PB
Sao Paulo Crystal FC PB
01:30 2 : 1 MS
MS
SE Queimadense PB
Brezilya - Pernambucano
Nautico PE
02:00 0 : 0 MS
MS
Porto PE
Brezilya - Sergipano
CS Sergipe SE
02:15 2 : 0 MS
MS
America FC Propria SE
Endonezya - Liga 1
Barito Putera
11:00 1 : 2 MS
MS
PSS Sleman
Rans Cilegon FC
12:00
Arema FC
Psis Semarang
12:30 1 : 3 MS
MS
Persib Bandung
Bhayangkara FC
14:15
ER
Tira-Persikabo
Persita Tangerang
16:30
Persija Jakarta
Galler - Cymru Premier
The New Saints
22:45
Bala Town FC
Haverfordwest
22:45
Connahs Quay Nomads FC
Gana - Premier Lig
Nsoatreman FC
21:00
Accra Great Olympics
Hearts of Oak
21:00
Berekum Chelsea Fc
İngiltere - FA Trophy
Banbury United
22:45
Coalville Town
Harrow Borough
22:45
FC Halifax Town
İngiltere - Isthmian Football Leag.
Bowers & Pitsea FC
22:45
Corinthian Casuals
Enfield Town
22:45
Hornchurch
Brightlingsea Regent
22:45
Carshalton Athletic
Haringey Borough FC
22:45
Bishop´s Stortford
Lewes
22:45
Wingate & Finchley
Herne Bay FC
22:45
Potters Bar Town
İngiltere - Konferans Güney
Farnborough FC
22:45
Hemel Hempstead Town
Dover Athletic
22:45
Worthing FC
Hungerford Town
22:45
Chelmsford City
Taunton Town
22:45
Havant & Waterlooville
Weymouth FC
22:45
Hampton & Richmond Borough FC
Braintree Town FC
22:45
Cheshunt FC
İngiltere - Konferans Kuzey
Kettering Forest
22:45
Boston United FC
Chester FC
22:45
Alfreton Town FC
Chorley FC
22:45
AFC Telford United
Scarborough Athletic
22:45
Brackley Town FC
Spennymoor Town FC
22:45
Hereford FC
Kidderminster Harriers FC
22:45
Blyth Spartans AFC
Darlington
22:45
Southport
Kings Lynn Town
22:45
Bradford Park Avenue AFC
İngiltere - Northern Premier League
Belper Town FC
22:45
Hyde United
Liversedge
22:45
G´borough Trinity
Stalybridge Celtic
22:45
Radcliffe FC
South Shields
22:45
Marske United Fc
İngiltere - Professional Development League
Bristol City
16:00 0 : 1 MS
MS
Reading FC
Watford FC
16:00
ER
Swansea City
Barnsley FC
17:00
Wigan Athletic
Coventry City
17:00
Hull City
Sheffield United FC
17:30
Birmingham City
Queens Park Rangers
22:00
Cardiff City
İngiltere - Southern Football League, Premier Division South
Hartley Wintney
22:30
Chesham United
Plymouth Parkway
22:45
Beaconsfield Town
Salisbury FC
22:45
ER
Harrow Borough
Salisbury FC
22:45
Gosport Borough
Metropolitan Police
22:45
ER
Bracknell Town
İngiltere - Southern Football League,Premier Division Central
Tamworth
22:45
St Ives Town
Leiston
22:45
Ilkeston Town FC
Needham Market FC
22:45
Alvechurch
Bedford Town
22:45
Stratford Town
Coalville Town
22:45
ER
Rushall Olympic
Royston Town
22:45
Nuneaton Borough FC
İran - Azadegan League
Caspian Babol
13:00
Vanpars
Kheybar Khorramabad FC
13:00
Saipa
Shahrdari Hamedan
13:30
Mes Shahr-e Babak
Khosheh Talaei
13:30
Khalijfars Mahshahr
Fajr Sepasi FC
13:30
Esteghlal Khuzestan FC
Esteghlal Mollasani
13:30
Chooka Talesh FC
FC Pars Jonoubi Jam
13:30
Shams Azar Qazvin
Shahrdari Astara
13:30
Chador Malu Yazd
İsrail - İsrail Kupası
Hapoel Petah Tikva FC
20:00
FC Ashdod
Maccabi Netanya FC
21:30
Maccabi Haifa FC
İsviçre - Schweizer Kupası
FC Thun
21:00
FC Luzern
Jamaika - Premiyer Lig
Molynes
01:00 0 : 2 MS
MS
Cavaliers FC
Harbour View
03:30 0 : 1 MS
MS
Arnett Gardens FC
Kolombiya - Primera A, Apertura
CD Alianza Petrolera
02:00
ER
AD Pasto
CD Once Caldas
04:10 1 : 1 MS
MS
CD Tolima
Kuzey İrlanda - Şampiyonası
Dergview FC
22:45
Newington FC
Warrenpoint Town FC
22:45
Knockbreda FC
Loughgall FC
22:45
Ballyclare Comrades
Meksika - Liga Mx, Women, Clausura
Club Necaxa
02:00 0 : 6 MS
MS
Club America
CF Tigres UANL
04:00 2 : 0 MS
MS
Deportivo Toluca FC
Mazatlan FC
06:00 1 : 3 MS
MS
Cruz Azul
CD Guadalajara
06:05 2 : 1 MS
MS
FC Juarez
Paraguay - Primera Division, Apertura
Club Olimpia
01:30 2 : 1 MS
MS
Sportiva Luqueno
Peru - Premier Lig
CS Cienciano
03:00
ER
CD Universidad Cesar Vallejo
Suudi Arabistan - 1.Lig
AL Riyadh
15:40
AL Khlood
Ohud Medina
16:05
Jeddah Club
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 CONMEBOL Şampiyonası
Paraguay
23:00
Venezuela
Yunanistan - U19 Super League
PAOK Thessaloniki
16:30
FC Levadiakos

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.